Dziennik elektroniczny - eszkola24.pl

Dziennik elektroniczny - eszkola24.pl to w pełni bezpieczny i nowoczesny system, który ułatwia kontakt między rodzicem a nauczycielem oraz zapewnia stałą kontrolę postępów dziecka w nauce bez konieczności częstych wizyt w szkole. Załóż konto już teraz

Dla rodziców

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowych informacji na temat rejestracji oraz płatności w dzienniku elektronicznym eszkola24.pl, prosimy o kontakt z wychowawcą dziecka.

Opiekun klasy udzieli Państwu wszelkich wskazówek, które ułatwią „poruszanie się” w systemie. Od wychowawcy dowiecie się również jak założyć konto i w jaki sposób regulować płatności, a także otrzymacie Państwo login wraz z hasłem dostępu do Modułu Rodzica.

ZESPÓŁ SZKÓŁ W BILCZY
26-026 Bilcza